Konfor Arayanlara Foça Butik Oteller Aradığını Verecek

0
251

Tatil denince herkesin aklına farklı aktiviteler gelmektedir. Bazı insanlar daha çok kalabalık ve eğlence mekanlarının fazla olduğu yerlere gitmek isterken bazı insanlar da aksine kafa dinlemek için sakin ve sessiz yerleri tatil için tercih etmektedir. Eğer siz de bu kişilerdenseniz ailenizle birlikte yapabileceğiniz en huzurlu tatilin adresi Foça olacaktır. İzmir’e yolunuz düştüğünde mutlaka uğramanız ve hatta fırsatınız varsa konaklamanız gereken bir yer olarak dikkat çekmektedir. Mutlaka tatil listenizde yer alması gerekir. Butik otellerde konaklamayı seviyorsanız burası tam da size göre bir yerdir. Butik oteller burada en fazla tercih edilen otel seçeneğidir. Önemli sebebi de insanların buralarda kendilerini daha rahat ve huzurlu hissetmeleridir. Daha samimi bir ortam arayanların tercihi olarak butik oteller ilk sırada yer almaktadır.

Butik Otelleri Tercih Sebepleri

Butik otellerde insanlar çok daha rahat etmektedir. Kendi yemeklerini hazırlamakta oteli ve bahçesini evi gibi kullanabilmektedir. Böyle olunca yapmış oldukları tatilden daha fazla keyif alabilmekteler. İstedikleri arkadaşlarını davet edebilmektedirler. Bazı kişiler otelleri aylık kiralamakta kalabalık olarak gidebilmektedir. Bunun için en fazla tercih edilen otellerdir. Foça’da otel açısında asla sıkıntı çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Eski ve yeni Foça olarak ayrılan beldenin eski Foça kısmında yapılar doğal haliyle korunmuştur ve dikkat çeken tarihi yapıları çok daha fazladır. Ayrıca Rum evlerinin çok olması insanlara buraları kullanım fikri de getirmiştir. Bazı Rum evleri otel olarak restore edilmiş ve birçok ziyaretçi almıştır. Tarihi dokuyu ve bu yapıları seven birçok kişi tarihi otellerden oldukça memnun kalmıştır.

Foça Sizi Memnun Gönderecek

Yeni Foça’da ise daha çok yapılar yenilenmiş ve beldeye modern bir görünüm kazandırılmıştır. Yani Foça’ya geldiğinizde herkesin isteğine göre yapılar ve manzara mevcuttur. Doğal yapısı manzarası doğası ve havası eminiz ki sizi de çok fazla etkileyecektir. Butik oteller tatil dönemine girmeden dolmaktadır. Bu nedenle siz de gelmeden önce internet üzerinden otelleri araştırıp içinize en çok sinen yerde yerinizi ayırmalısınız. Böylece oldukça keyifli ve doludizgin geçecek size huzur verecek tatil sizi bekliyor demektir. Tek yapmanız gereken önceden yerinizi ayırtmak olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here