Kişiye Özel Hizmeti İle Foça Butik Oteller

0
311

Foça’ya geldiğinizde en çok dikkatinizi çekecek olan tarihi yapılar olabilir. Çünkü zamanında birçok tarihi olaya tanık olduğu için bu yapılar geçmişten günümüze kadar taşınmıştır. Bunun yanı sıra tabi ki doğal güzellikleri ve esnafının siz değerli müşterilerimize olan yaklaşımları da diğer kalabalık tatil bölgelerine benzemediğimize sizlere gösterecektir. Foça, butik otellerin daha fazla tercih edildiği bir yerdir neden diye soracak olursanız da küçük bir tatil kasabası olduğu için insanlar butik otellerde çok daha rahat hissetmekte ve kendilerini evlerinin konforunda bulmaktadırlar. Bahçesinde istediğiniz gibi vakit geçirebilir sohbet edebilirsiniz. Dekoru samimiyeti yemekleri gibi daha birçok özellikleri diğer kalabalık otellere göre daha fazla tercih edilmekte ve daha samimi bulunmaktadır. Foça otelleri ile siz de aradığınız konforu bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Neden Butik Oteller?

Butik oteller sadece burada değil samimiyet ve rahatlık isteyen kişiler için her yerde ilk olarak tercih edilen otellerdendir diyebiliriz. Butik otellerimizde kişiye özel hizmetimizi görünce eminiz ki buradan ayrılmak istemeyeceksiniz. İnsanların tatil ihtiyacı yoğun bir tempoyla çalışan bir senenin ardından son derece haklı bir beklentidir. Bunun için en güzel ve en sakin yeri tercih etme arayışları aylar öncesinden başlamaktadır. Kimi insanların tatil anlayışı eğlence alanlarının bol olduğu kalabalık ortamlar iken kimi insanların tatil anlayışı daha sakin ve huzurlu hissedecekleri yerlerdir. Foça, bu amaçta olan kişiler için tam olarak biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Buraya geldiğinizde birçok otel tercihiniz olmasına rağmen butik otellere öncelik vereceğinizden eminiz. Çünkü burada size özel hizmet verilecek ve kalabalık bir ortam olmayacağı için çok daha rahat olacaksınız. Otelin bahçesini istediğiniz gibi kullanabilecek size özel havuzda vakit geçirebilecek her türlü olanaklardan rahat bir şekilde faydalanabileceksiniz.

Gelmeden Önce Yerinizi Ayırtın

Butik otellerimizde özellikle de yaz aylarında büyük bir yoğunluk olduğu için sizlere tavsiyemiz gelmeden önce otellerimiz ile ilgili araştırmanızı yaparak doluluk oranlarına bakmanız ve yerinizi önceden ayırtmanız olacaktır. Sonrasında hiçbir müşterimizin mağdur olmasını istemediğimiz için gelmeden önce yerinizi ayırtmanız sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır. Hizmet konusunda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan dolayı hiçbir şüpheniz olmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here