Hizmette Sınır Tanımayan Foça Motelleri

0
291

Foça her yıl birçok kişinin özellikle de tatil anlayışı sessizlik ve huzur olan kişilerin tercih ettiği küçük bir kıyı kasabası olarak tanımlanabilir. Ege’nin güzelliklerinden sadece biri olan Foça, müşterilerine vermiş olduğu hizmet kalitesi ve samimiyet ile bir sonraki tatil sezonunun gelmesini iple çeken birçok kişiyi ağırlamıştır. Burası diğer tatil bölgeleri gibi kalabalık kimsenin kimseyi tanımadığı gürültülü ortamlara hiç benzememektedir. Aksine esnafın birbiri ile tanıdık ve samimi olduğu ve bunu müşterilerine de geçirebilen insanlardan oluşan sessiz ve size huzur verecek bir yerdir. Foça, doğal güzellikleri manzarası ve geçmişte tarihe ev sahipliği yapmış olmasından kaynaklanan birçok tarihi yapısı ile dikkat çekmenin yanı sıra otelleri ve verilen hizmet ile de adından söz ettirmeyi başarmış bir yerdir.

Samimiyet Duygusunun Geliştiği Yer

İnsanlar da verilen hizmetten ve karşılaştıkları samimi güler yüzden çok memnun kaldıkları için burada tatillerini geçirdikleri için oldukça mutludurlar. Foça motellerine baktığımız zaman herkesin tercihine göre motel bulabilirsiniz. Kimi daha tarihi bir yapıda kimi oldukça modern kimi kalabalık kimi daha sakin bunun tercihi tamamen siz değerli müşterilerimize kalmış bir durumdur. Kahvaltınızın tamamıyla organik ürünlerden yapılıyor olması sizi de çok mutlu eder öyle değil mi? organik hazırlanmış reçeller dalından koparılmış taze ürünler ile klasik tatil bölgelerinde kahvaltı yapmanız neredeyse olanaksız görülmektedir. Buradaki motellerde bu keyfi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Çalışanlar saygı konusunda hiçbir zaman kurur etmemektedir. Her müşterimize kendi çapında özel bir kişi olarak bakmakta ve ona göre ilgilenmekteyiz. Oda servislerimiz oldukça hızlıdır. Yemeklerimiz oldukça çeşitli ve son derece de lezzetlidir.

Yemeklerin Lezzetini Unutmanız Mümkün Olmayacak

Her müşterimizi düşündüğümüz için menülerimiz buna göre ayarlanmakta et ve sebze yemekleri bir arada olmaktadır. Her müşterimiz ile özel olarak ilgileniyor olmak herkes tarafından dikkat çekmektedir. Buraya geldiğinizde hem doğal güzellikler hem de tarihi yapılar ve Foça’nın havası eminiz ki sizi çok etkileyecektir. Ama bunların yanında motellerimizin hemen hepsinde son derece keyifli ve rahat bir tatil geçireceğinizin de bilincinde olarak gelmek sizleri daha da memnun edecektir. Foça’ya yolunuz düşmeden tatil yaptım demeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here