Her Zaman Foça Butik Otelleri Rağbet Görüyor

0
292

Tatil planını yapmaya başladıysanız ve nerede nasıl bir tatil yapacağınıza karar veremiyorsanız bu yazımızda size bu konuda yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Foça’yı sizlere tanıtarak farklı bir tatilin kapılarını sizlere açıyoruz. İzmir’in küçük şirin huzur veren bir beldesi olan Foça, her yıl binlerce kişiyi ağırlıyor ve oldukça memnun bir şekilde de uğurluyor. Buraya düzenli olarak her sene gelen kişilerin yanında her yıl yeni ve çok farklı yerden gelen ziyaretçilerimiz de oluyor. Yurt dışından gelip burayı görmek isteyen tarihi yapılarının çok fazla olması ve dikkat çekmesi sonucu burada bulunan tercümanlarımız sayesinde tarihimiz hakkında bilgi edinip bizlere olan hayranlığı artan birçok yabancı turist de bizleri her yıl ziyaret etmektedir.

Sezon Girmeden Yerinizi Ayırtın

Foça’ya geldiğinizde özellikle de yaz sezonunda gelirseniz otellerimizin son derece dolu olduğunu göreceksiniz. Bunun için de gelmeden önce yerinizi ayırtmanız çok daha doğru olacaktır. Ayrıca erken rezervasyon ile indirim de alacak ve uygun fiyata konaklama şansına da sahip olacaksınız. Burada çok farklı otel çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bazı otellerimiz oldukça modern bir şekilde restore edilmiş ve hizmet konusunda da yine aynı durumu sürdürmektedir. Bazı otellerimiz burada bulunan tarihi Rum evlerinin bir uyarlaması şeklindedir tarihi yapılara ilginiz yüksekse bu otellerimizde konaklamak sizlere farklı bir izlenim kazandıracaktır. Fakat Foça’da en fazla tercih edilen otel çeşidi nedir diye soracak olursanız kesinlikle cevabımız butik oteller olacaktır. Çünkü burada insanlar kendilerini çok daha rahat ve evinde gibi hissetmektedirler.

Kullanım Alanının Fazla Olması Dikkat Çekiyor

Butik otellerin bahçe kullanım alanlarının olması kendi içinde havuzlarının bulunması çok daha samimi bir havanın olması gibi etkenler bir araya gelince insanlar bu güzel ortamda vakit geçirmek ve konaklamak istemektedir. Zaten şirin bir yer olan ve gezilecek yerlerinin çok fazla olduğu Foça’da konaklamak için aslında hem maddi anlamda hem de huzur anlamında en iyi yerler butik otellerdir. Kiminin doğaya karşı kiminin denize karşı olan manzaraları az katlı oluşları dikkat çekmekte ve özellikle de ailece gelen kişilerin ilk tercihi her zaman butik otellerden yana olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here