Foça’da Tercih Edilebilecek Moteller

0
349

Foça’ya geldiğinizde otel konusunda kararsız kalabileceğiniz sayıda otellerimiz olduğunu şimdiden belirtmek isteriz. Burada önemli olan asıl konu sizlerin nasıl bir otelde kalmak istediğiniz ve beklentilerinizdir. Tatil planınızı henüz yapmamış ama bunun için yer arıyorsanız bu yazımızda sizlere Foça ve burada bulunan otellerden bahsetmek ve hakkımızda kafanızda bazı bilgiler edinmek istiyoruz. Foça İzmir ilinin küçük ama sevimli bir ilçesidir. Tatil bölgesi olduğu için yaz kış her mevsimde yoğun bir ziyaretçi akını bulunmaktadır. Konaklamak amacıyla gelenlerin yanı sıra günü birlik olarak İzmir’den ve yakın çevre illerden gelenlerin sayısı da oldukça fazladır. Foça’ya gelmeden önce aslında eğer yaz sezonunda gelecekseniz yerinizi önceden ayırtmanız doğru bir yaklaşım olacaktır. Çünkü istediğiniz özelliklerde otellerde özellikle de butik otellerimizde yer kalmama durumu yaşamanız olası bir durumdur.

Butik Oteller Revaçta

Burada en fazla tercih edilen otel çeşidi nedir diyecek olursanız butik oteller en fazla tercih edilenlerdir. Bunun nedeni de kendilerine ait özel kullanım alanlarının olması daha samimi bir ortamının olması ve bu nedenle de insanların buralarda kendilerini evlerinin rahatlığında hissetmelerinden kaynaklanmaktır. Bunun dışında bazı kişiler daha modern ortamları severken bazıları daha otantik yerleri sevmektedir. Her isteğe cevap verecek otel çeşidimizin bulunduğunu belirtmek isteriz. Eskiden burada Rumlar çok fazla olduğu için doğal olarak Rum evlerinin sayısı da çok fazladır. Bu evlerden bazılarının içi restore edilmiş ve ziyaretçilere açılmış otel halini almıştır. İsterseniz buralarda konaklayabilirsiniz.

Otel Tercihi Sizin Seçiminiz

Dilerseniz Yeni Foça tarafında oldukça modern her aktivitesi içinde olan muhteşem denizi ile otellerimiz de tabi ki mevcuttur. Otel seçimi yaparken gezilecek yerlere olan mesafesini de hesaplamanız gerekir. Çünkü herkes kendi aracıyla gelmediği için ulaşım konusunda sıkıntı yaşamanızı istemeyiz. Bunun için de seçeceğiniz otel konusunda bu anlamda dikkatli davranmalısınız. Eminiz ki fiyat konusu da sizler için önemli bir özelliktir. Eğer erken rezervasyon yaptırırsanız bu konuda da karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü sezon döneminde fiyatlar diğer tatil beldeleri kadar olmasa da tabi ki erken rezervasyon sırasında alacağınız indirimden daha yüksek olacaktır. Bunun için elinizi çabuk tutmanızda fayda vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here