Foça’da Huzurun Adresi Belli

0
332

Tatil merkezlerinin başında gelen İzmir, bildiğiniz gibi son derece farklı yerlere sahiptir. Daima tercih edilebilecek pek çok farklı merkeze sahiptir. Bundan sonra siz de dilediğiniz gibi buralardan bir yere gidebilir ve harika tatil yapabilirsiniz. Peki daha önce Foça’ya gittiniz mi? Eğer gitmediyseniz kesinlikle tercih edebilirsiniz. Memnun kalacağınız pek çok farklı noktaya sahiptir. Bildiğiniz gibi denizi ve güneşi kartpostallara işlenmiştir. İzmir dendiği zaman akla gelen ilk yerlerden biridir. Otelleri de oldukça konforludur. Her yıl binlerce turistin akınına uğramaktadır. Antik kente sahiptir. Bundan sonra siz de dilediğiniz gibi burayı tercih edebilir ve harika bir tatil yapabilirsiniz.

Foça’da Gezilip Görülecek Yerler

Pek çok gezilip görülecek yere sahip olan Foça, birbirinden harika tarihi esere sahiptir. Antik kenti bulunmaktadır. Bunun yanında yel değirmenleri, denizi, adaları, koyları ve benzersiz manzarası sizi kendisine hayran bırakacaktır. Unutmamalısınız ki burada tercih edilebilecek pek çok eğlence mekanı bulunmaktadır. Geceleri ve gündüzleri son derece farklı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca konaklayacağınız oteller de oldukça rahat olacaktır. Son derece ekonomik rakamlara tatil yapabileceğiniz yerlerin başında gelecektir. Bunun yanında bilmelisiniz ki ciddi anlamda sıcak ve samimi bir yapısı bulunmaktadır. Siz de güneşin, denizin ve tatilin tadını çıkaracaksınız. Sadece yaz aylarında mı tercih ediliyor? Tabii ki de hayır. Aynı zamanda kış aylarında da tercih ediliyor.

Foça Otelleriyle Ünlü

Misafirperver olan otelleriyle ünlenen Foça, bildiğiniz gibi Eski Foça ve Yeni Foça olarak ikiye ayrılmaktadır. Bakıldığı zaman ikisinin birbirinden farkı yoktur ancak bu şekildedir. Siz de bundan sonra istediğiniz gibi buraları ziyaret edebilirsiniz. Tabii Foça’ya gitmeden önce fotoğraf makinenizi yanınıza alsanız iyi olur çünkü burada kayda alacağınız çok fazla seçenek bulunmaktadır. Tarihi eserlerden farklı manzarasına kadar her birini çekmek isteyebilirsiniz. Unutmamalısınız ki butik otellerden dilediğinizi tercih edebilir ya da ulaşımı en kolay noktada olan otelleri seçebilirsiniz. Buralarda çok iyi bir şekilde ağırlanacak ve asla problem yaşamayacaksınız. Ödeyeceğiniz fiyatlar da sizi şaşırtacak derecede düşük olacaktır. Artık yaz tatilinizi bu yaz burada yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here