Aileniz İle Konaklamak İçin Butik Otelleri Tercih Edebilirsiniz

0
352

Foça, sizler için el değmemiş sahil kasabalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Eski ve yeni olarak ayrılan bu tatil beldesinde özellikle Eski Foça’da tarihi yapı ve doğal güzelliklerin korunmuş olması gelen ziyaretçilerin dikkatini çekmekte ve gelen kişiyi etkilemektedir. Otelleri ile ünlü olan Foça’da çok sayıda otel görecek ve istediğinizde kalabileceksiniz. Ama geldiğinizde butik otellerinin daha fazla tercih edildiğine tanık olacaksınız. Çünkü buralarda insanlar kendilerini evlerinde gibi hissetmektedirler. Ayrıca butik otellerin etrafının çiçeklerle renklendirilmesi, bahçe dizaynları, otel sahiplerinin kendinizi evinizde hissettirecek ilgi ve alakaları da birleşince buraya geldiğinizde sizde tercihinizi butik otellerden yana kullanmak isteyeceksiniz. Kasabada merkeze ulaşım oldukça kolaydır. İsterseniz kendi aracınızla isterseniz de sıkça kalkan toplu taşımalar ile merkeze gidip burada da vakit geçirebilirsiniz. Tercih sebeplerinden biri de ulaşımın kolay olmasıdır.

Foça’ya Gelince Konaklamadan Dönmeyin

Tatil planlarınızı yapmaya şimdiden başlamış olabilirsiniz. Eğer yolunuz Ege’ye düşecekse Foça’ya uğramadan gitmemeniz gerektiğini tavsiye ediyoruz. Konaklamanız için sizlere birçok seçenek sunabiliriz. Bunlardan biri organik kahvaltılarıyla size köy havası yaşatacak olmasıdır. Kaldığınız otelde yapacağınız muhteşem kahvaltı ile unutamayacağınız bir gün geçireceksiniz. Denizin eşsiz manzarası ve sesi ile uyuyup uyanmayı eminiz ki siz de istersiniz. Tahrip edilmemiş ve ilk günkü gibi korunan tarihi yapıları ile gezebileceğiniz birçok yer varken günü birlik gelmek yerine burada birkaç gün konaklamanız aslında yapılacak en doğru davranış olacaktır. Butik otellerin etrafındaki çiçekler görüntüsü ve kokusu ile sizleri cezbedecek. Doğa manzarasıyla güne uyanmanın verdiği huzuru yaşamak istiyorsanız Foça sizleri beklemektedir.

Keyifli Bir Tatil İçin Foça

Siz de sakinlik ve huzur arayanlardan iseniz Foça sizlere tam da istediğiniz huzuru yaşatacak bir yer olarak karşınıza çıkacaktır. Tatil anlayışı sessiz ve sakin bir yer olan kişilerdenseniz İzmir’in bu küçük sahil kasabası sizleri beklemektedir. Otel fiyatlarının uygun oluşu ile de dikkat çeken Foça, butik otelleri ile birçok ziyaretçisini memnun etmektedir. Tatilinizi hem keyifli geçirmek hem de uygun fiyatlı olarak tamamlamak istiyorsanız istediğiniz her alternatifi bulacağınız bu küçük kasabada birkaç günlük kaçamak size ve sevdiklerinize çok iyi gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here